tel: 603 866 189     e-mail: aropos1@aropos1.pl
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-06-21

Czy istnieje idealne krzesło obrotowe dla dziecka?

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym poznaje się świat poprzez zabawę – to bardzo kolorowa wizja, której z pewnością wszyscy zazdrościmy najmłodszym. Nie można jednak zapominać, że horyzonty rozszerza się także poprzez edukację i wiedzę, którą zyskuje się nie tylko w szkole, ale i w domu np. podczas odrabiania pracy domowej. To właśnie dlatego warto zadbać o odpowiednie biurko i krzesło obrotowe, które zagwarantują nie tylko kąt do naukowych praktyk domowych, ale także ergonomiczną pozycję podczas ich wykonywania. W tym artykule skupimy się w szczególności na tej drugiej kwestii i postaramy się podpowiedzieć, jakie krzesło obrotowe dla dziecka najlepiej wybrać?

Zadania domowe w wielkim stylu

Odrabianie prac domowych niestety większości nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Istnieje jednak sposób by nieco złagodzić te „katorgi” i sprawić, że dziecko chętniej zasiądzie w swoim małym centrum dowodzenia. Doskonały pomysł to designerskie krzesło dla dziecka FOOT. Ciekawa kolorystyka i zastosowanie unikalnych wzorów na siedzisku z pianki meblowej to z pewnością jedne z podstawowych atutów. Dodatkowo krzesło obrotowe FOOT zostało wyposażone w specjalny amortyzator gazowy, który pozwala na dowolną regulację wysokości.
 
Designerskie krzesło dla dziecka FOOT biało-różowy
 

Dla małego redaktora naczelnego

Młodzieżowy fotel na kółkach CHARLIE TAP mail to mebel, który cieszy się największym zainteresowaniem klientów w tej kategorii. Ciężko stwierdzić, czy jest to spowodowane niezwykle wyrazistymi wzorami (np. poszycie imitujące gazetę lub kolorowy sweter), czy może niebanalnym w swojej prostocie profilem krzesła obrotowego. CHARLIE TAP to bez wątpienia połączenie ciekawego stylu z ergonomią, której oczekiwalibyśmy od siedziska, na którym przyjdzie spędzać długie godziny w jednej pozycji.
 
Młodzieżowy fotel na kółkach CHARLIE TAP mail
 

Prosty, acz idealnie wyprofilowany

Znajdzie się także coś dla wielbicieli minimalizmu i klasycznych kształtów. Młodzieżowy fotel na kółkach CHARLIE to doskonałe siedzisko do pokoju dziecięcego urządzonego już w nieco bardziej „dorosłym” stylu. Sprawdzi się idealnie w pokojach nastolatków, którzy wyrośli już z bajkowych aranżacji i nieco poważniej podchodzą do wystroju wnętrza. Fotel obrotowy na kółkach CHARLIE to także idealne wywarzenie specyfikacji technicznych ujęte w najwyższej klasy materiały. Wygodne siedzisko i trwała podstawa osadzona na kauczukowych kółkach z pewnością doskonale sprawdzą się podczas wieloletniej eksploatacji.

Do pokoju i do biura

Tym razem propozycja nieco bardziej subtelna i wyrafinowana, co wcale nie oznacza, że nudna i zwyczajna. Fotel młodzieżowy na kółkach GONZO 2 to idealny wybór do odrabiania zadań, jak i pracy na komputerze. Wygodne i odpowiednio wyprofilowane siedzisko pokryte miękką skórą ekologiczną zadba o prawidłową pozycję użytkownika. Fotel GONZO 2 to trwała konstrukcja wyposażona w przydatne dodatki takie jak amortyzator gazowy czy mechanizm TILT. Jego uniwersalne zastosowanie sprawia, że idealnie sprawdzi się również w przestrzeni biurowej.
 
Fotel młodzieżowy na kółkach GONZO 2 czarny

Podsumowując, wybierając polecane krzesło obrotowe dla dziecka, warto zwrócić uwagę na jego ergonomię. Tylko odpowiedni profil zadba o prawidłową pozycję i postawę kręgosłupa. Dodatkowo ważne są nieszablonowe wzory, które pozwolą zachęcić najmłodszych do odrabiania prac domowych, trwały stelaż, który sprosta nawet najcięższym próbą, czy w końcu dopasowanie do reszty aranżacji wnętrza. Nie należy również zapominać o guście samych zainteresowanych, gdyż gwarantujemy, że ich suwerenna decyzja, sprawdzi się prawdopodobnie najlepiej.

Polecane

pixel