Darmowa dostawajuż od0,00 zł
Bezpieczne zakupyz aropos1
Promocja na krzesła biurowejuż od 600zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-06-08

TOP 3 foteli dla graczy – który z nich wybierzesz?

Fotel dla gracza, który wybrać?

Jeszcze parę lat temu gry komputerowe i PlayStation były formą rozrywki, sposobem na spędzanie wolnego czasu, czy okazją do rywalizacji ze znajomymi. Aktualnie E-sport, bo tak przyjęło się nazywać profesję graczy, którzy z rozgrywki uczynili sposób na życie, staje się coraz popularniejszy, a w ligach dla najlepszych graczy do głosu dochodzą naprawdę duże pieniądze. Jeśli chodzi o sprzęt, to kluczową rolę bez wątpienia odgrywa tutaj hardware i software, aczkolwiek jeżeli spędza się przed komputerem 10 i więcej godzin każdego dnia nie można zapominać o ergonomicznej pozycji, która to w głównym stopniu uzależniona jest od siedziska. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jaki fotel dla gracza najlepiej wybrać oraz które produkty w tej kategorii zasługują na szczególną uwagę?

Dostosuj fotel idealnie pod siebie!

Jak już wspominaliśmy, pierwszą i najważniejszą funkcją fotela gamingowego jest ergonomia, która wpłynie na właściwą pozycję kręgosłupa gracza. Fotelem, który idealnie zadba o prawidłową postawę podczas wielogodzinnych batalii gamingowych, jest DOOM. Specjalnie dostosowany kształt siedziska, dwie dodatkowe poduszki (jedna na zagłówku, druga na oparciu), regulowane podłokietniki, które mogą zmieniać wysokość, jak również rozsuwać się na boki to właśnie tych kilka gadżetów i funkcjonalności, które rzutują na fakt, że fotel dla graczy DOOM to jedna z najchętniej wybieranych pozycji.

Fotel gamingowy dla gracza DOOM czarno-czerwony

Wygodny fotel pozwoli na pełne skupienie!

Pomijając już wszystkie sztywne wyznaczniki, które wiążą się z właściwą pozycją, trzeba również zwrócić uwagę na wygodę w czasie rzeczywistym. Wszyscy, którzy poważnie podchodzą do tematyki e-sportu, doskonale wiedzą, że pełne skupienie osiągnąć można jedynie w idealnych warunkach. Takie tworzy fotel gamingowy RACER GTR! Mebel został wykonany z wysokogatunkowej perforowanej skóry ekologicznej. Ta z kolei została wzbogacona o wstawki z wytrzymałego materiału. W tym przypadku na wyróżnienie zasługują także dwie poduszki osadzone na specjalnych szelkach. Taka innowacja pozwala regulować ich wysokość, tak, aby siedzisko było jak najlepiej dostosowane. Fotel RACER GTR jest wybierany w szczególności przez graczy, którzy cenią sobie wygodę i stawiają na trwałe rozwiązania.

Fotel gamingowy dla gracza z ekoskóry i tkaniny RACER GTR czarno-szary

Nie da się ukryć, że fotele dla graczy są charakterystyczne, jeśli chodzi o kształty. Jednak sportowy styl oraz wyrazista kolorystyka, to nie wszystko. W przypadku tego typu mebla najważniejsze są jednak warunki, które siedzisko stwarza użytkownikowi. Fotel gamingowy RACER GTS został stworzony specjalnie z myślą o osobach, które spędzają dnie na wielogodzinnej rozgrywce w celu doskonalenia umiejętności. Szereg zalet, w jakie wyposażony został RACER GTS sprawia, że osoba siedząca praktycznie zapomina o wszelkich materialnych oddziaływaniach sił fizyki, dzięki czemu jest w stanie skupić się w pełni na swoich zadaniach. Stabilna konstrukcja, regulowane
podłokietniki, czy mobilna poduszka to tylko podstawowe z funkcji składających się na jeden z najlepszych foteli gamingowych dostępnych obecnie na rynku.

Fotel gamingowy dla gracza RACER GTS czarno-biały

To, który dla Ciebie?

Przedstawiliśmy zdecydowane TOP 3, jeśli chodzi o fotele gamingowe. Co ciekawe, takie meble wykorzystywane są również przez osoby niezwiązane z e-sportem. Niektórzy wyposażają swoje biura w fotele dla graczy tak, aby zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki i zadbać o ich ergonomiczną pozycję podczas pracy. Niezależnie od tego, czy jest się profesjonalnym zawodnikiem e-sportów, hobbystycznym wielbicielem gier, czy użytkownikiem komputera, którego wymaga praca – warto wyposażyć się w odpowiedni fotel, który poprawi komfort oraz zadba o zdrowie, które jest przecież najważniejsze.

pixel