DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ RABAT!  ZAPISUJE SIĘ
Szybka dostawajuż od0,00 zł
Sprawdzone opinie
Wieloletnie doświadczenie
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2
 Stół loftowy CAPITAL 2

Stół loftowy CAPITAL 2

  • Elegancki, rozkładany stół o długości 160-200 cm, z blatem z MDF pokrytym naturalną okleiną dębową oraz stalowymi, czarnymi nogami. Ten stół, idealny do nowoczesnych wnętrz, stanie się centralnym punktem Twojej jadalni lub salonu.
1 913,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Stół Loftowy CAPITAL 2 

Przedstawiamy designerski stół CAPITAL 2, który zachwyca swoją nowoczesną formą oraz funkcjonalnością. To idealne rozwiązanie do jadalni czy salonu, gdzie estetyka idzie w parze z praktycznością. Stół ten doskonale sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach wnętrz, dodając im elegancji i stylu.

Blat stołu wykonany jest z wysokiej jakości MDF pokrytego naturalną okleiną, co nadaje mu wyjątkowego wyglądu i trwałości. Naturalny kolor dębu harmonijnie komponuje się z czarnymi, stalowymi nogami malowanymi proszkowo, tworząc nowoczesny i elegancki design.

Funkcjonalność stołu zwiększa jego możliwość rozłożenia – od 160 cm do 200 cm, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do liczby gości. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a staranne wykonanie gwarantuje długowieczność mebla. Ważne jest, aby po rozlaniu jakiegokolwiek płynu na blat, natychmiast wytrzeć go do sucha, co zapobiega wchłanianiu wilgoci przez materiał.

Wymiary:

  • Długość: 160-200 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 76 cm

Materiał:

  • MDF + okleina naturalna
  • Stal malowana proszkowo

Kolor:

  • Blat: Dąb naturalny
  • Nogi: Czarne

Stół CAPITAL 2 to połączenie stylu, elegancji i funkcjonalności. Doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze, tworząc miejsce do wspólnych posiłków i spotkań w wyjątkowej atmosferze.

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
HALMAR Sp. z o. o.Więcej
Adres: ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2Kod pocztowy: 37-450Miasto: Stalowa WolaKraj: PolskaNumer telefonu: (+48) 15 840 07 31Adres email: zakupy@halmar.pl
Symbol
V-CH-CAPITAL_2-ST
Kod producenta
5905248100428
Rozkładany
tak
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel